פרטי המוצר

מק"ט 4210
כולל:
אפליקציה לאייפון ולאייפד

מחברים:
עורך: שרגא אסיף | תכנות: יותם רוזנטל, גלעד קדמי

מתאים ל:
כל המעוניין
לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 41203| מחיר: 115 ש"ח

לוחות הפעלים בעברית - אפליקציה חדשה לאייפון ולאייפד

אפליקציה לוחות הפעלים ערוכה בשיטה עדכנית וייחודית הכוללת שפע של חידושים דקדוקיים וחזותיים המוסיפים ערך רב למשתמשים ומעשירים את חוויית העיון והשימוש.
עורך לוחות הפעלים: שרגא אסיף

לוחות הפעלים הם כלי עזר חשוב והכרחי להקניית יסודות נכונים של השפה העברית. לא מעט ספרי לוחות פעלים יצאו לאור בשפה העברית, ועם זאת נדמה לנו שאפליקציה זו מייצגת משהו אחר, מתוחכם וחדיש יותר. בראש ובראשונה, המטרה הייתה ליצור מוצר איכותי וייחודי ללומד השפה העברית בבואו ללמוד ולהבין את עקרונות בניית הפעלים ונטייתם. החידושים הרבים באפליקציה זו, הדקדוקיים והחזותיים, מטרתם אינה רק לשוות לה מראה נאה ואיכותי, אלא הם כלי עזר חשוב ויעיל מאין כמוהו לתהליך הלימוד.

מאפיינים ייחודיים:
◄ ללא ספק, העבודה הרבה והמעניינת ביותר שנעשתה באפליקציה הייתה בצביעת אותיות השורש בצבע אדום – דבר המבליט באופן יוצא מן הכלל את החוקיות ואת המבנה הייחודי של כל גזרה בבניינים השונים.
סימון צורות חליפיות. במקומות שונים במערכת נטיית הפועל התירה האקדמיה שימוש בשתי צורות חליפיות (ולעתים גם יותר). צורות אלה הובאו בין סוגריים צומדים {...} (בדרך כלל סומנה רק ההברה הנוגעת לעניין.
כתיב מלא וכתיב חסר. כאמור לעיל, כל הצורות מובאות תחילה בכתיב מלא מנוקד, ואם יש צורך הצורה מובאת גם בכתיב "דקדוקי" חסר ומנוקד בין סוגריים מרובעים.
סימון מקום ההטעמה במילה. במקומות שבהם הטעמה שונה מבדילה בין צורות שווֹת-כתיב סומנה ההברה המוטעמת.
הדגמת קריאה רהוטה של פעלים. כדי להדגים לקורא, הן דובר העברית הן לומד העברית, את דרך הגיית הפעלים, בחרנו 21 לוחות מבניינים שונים, וקריין וקריינית קוראים בקול את כל הצורות המופיעות באותם לוחות.
סלנג. פעלים הנושאים אופי של סלנג, סומנו בסימן מיוחד:

*************
גרסת החינם מיועדת להתנסות ולהכרת האפליקציה בלבד. היא כוללת את בניין "פעל" ואת בניין "נפעל" בלבד. ניתן לשדרג בכל עת לגרסה המלאה, הכוללת את כל הלוחות.
*************

תגיות

לוחות הפעלים, לוח הפעלים, טבלת פעלים, הטיית פועל, נטיית פועל, פעל, פיעל, נפעל, התפעל, הפעיל, פועל, הופעל, פעלים בעברית, פרולוג
 
Hebrew Verbs and Conjugations, Die hebräischen Verben und ihre Konjugation, Les verbes hébreux et leur conjugaison, Таблицы ивритских глаголов, verbos hebreos

 

אפליקציות למוצר זה

לוחות הפעלים בעברית

AppStore http://itunes.apple.com/app/id904573 
Speakit.Tv @ Appstore Speakit.Tv @ Appstore

לוחות הפעלים בעברית - גרסת אייפד

AppStore http://itunes.apple.com/app/id534197 
7IAP Sp גרסת חינם לאייפד + אפשרות שדרוג