פרטי המוצר

מק"ט
כולל:
אפליקציה למכשירי סמארטפון - Apple / Android

מחברים:
איתן אבניאון, מערכת הוצאת "איתאב"
תזאורוס מילה במילה - אוצר המילים הנרדפות - אפליקציה למכשירי סמארטפון ניידים ולטאבלטים

התזאורוס הטוב מסוגו - "מילה במילה" - עכשיו בגרסת אפליקציה! אגרון למילים נרדפות בשפה העברית - אוצר אדיר של מילים נרדפות ומנוגדות.
מילה במילה תוכנן ונערך כדי שיהיה שימושי וידידותי במידה מרבית. לבד משיפורים ותיקונים הוא שונה באופן מהותי מכל המילונים שקדמו לו הן במבנהו והן בהיקפו. יש בו מילים מכל הרבדים ומכל התקופות.
מילה במילה הוא אפוא מטמון גדול של ידע לגבי המילים העבריות בנות זמננו. אי-לכך מקומו יכירנו לצִדו של המילון הרגיל. שני המילונים כאחד הם כלים חיוניים לכל מי שרוצה לדבר או לכתוב בבהירות, ביעילות ובסגנון אישי. אם תדפדף בו לעתים קרובות כדבר שבשגרה תמצא שהמילון מרחיב את אוצר המילים שלך ותתפלא כיצד בכלל התנסחת בלעדיו עד כֹה.
במילה במילה כ-1200 שדות משמעות. שדות סמנטיים נועדו לעזור למעיין במציאת מילה שהוא מכיר את התחום שלו היא משתייכת, אך היא עצמה נשמטה מזכרונו. מי שמחפש את המילה קלעים או לחשן יודע שהמילה שייכת לתחום התֵאטרון; המילים אדאג’ו או טנור שייכות לתחום המוזיקה, לכן אם יחפש את המילה הנשכחת בשדה הסמנטי שלה - במקרה זה תֵאטרון או מוזיקה - הוא ימצא בדרך כלל את מבוקשו.
השדות באוצר הם משני סוגים: האחד, שדות הבנויים על קשר מהותי, כגון בשדה צבע מופיעים כל הצבעים האפשריים, בשדה נייר כל סוגי הניירות הקיימים וכדומה. השני, שדות הבּנויים על קשר אסוציאטיבי - הדברים העולים על הדעת כאשר מושמעת מילה מסוימת, כגון: דואר - מכתב. בשל המהות האסוציאטיבית לא נעשתה בשדות הסמנטיים ההבחנה בין שמות עצם, תואר, פועל, ניב וכדומה.

*********
גרסת החינם כוללת כ-50% מכלל הערכים של המילון, שזה הרבה, אך לא מושלם...
ניתן לשדרג ולרכוש מתוך האפליקציה את המילון המלא.
♥ הערה: בסיום תהליך השדרוג לגרסה המלאה - יש לסגור את האפליקציה ולפתוח אותה מחדש
שימוש מהנה!
*********

אפליקציות למוצר זה

מילה במילה Mila Be'mila-Hebrew Thesaurus

AppStore http://itunes.apple.com/app/id413905 
Speakit.Tv @ Appstore Speakit.Tv @ Appstore
AppStore http://itunes.apple.com/app//id51757 
iPAD pro גרסה מלאה לאייפד
Google PLAY https://play.google.com/store/apps/d 
Google Play Speakit Speakit.Tv @ Google Play