פרטי המוצר

מק"ט 30004ספרדית מאסטר - קורס וידיאו ב-3 רמות

הקורס הזה מיועד לאנשים ללא ידע מוקדם בספרדית, המעוניינים ללמוד מבראשית, וגם לבעלי ידע בסיסי המעוניינים לשפר את שליטתם בשפה, להרחיב את אוצר המיליםשלהם וללמוד להתבטא ברהיטות.

התכנים והשיטה חדישים, ולא רק זה, המבנה נוח וידידותי ללומד!

למה הקורס הזה יחיד במינו?

א. הקורס מחולק לשלשה חלקים או שלבים עוקבים. כל שלב מתאים לרמתידיעות מסוימת, וניתן לרכוש כל חלק בנפרד.

ב. כל שעליך לעשות הוא להסתכל, להקשיב וללמוד! כל מה שעליך לדעת מופיע על המרקע, החל ממידע פשוט ביותר על כללי השפה ועד כתוביות עם התרגום של כל הנאמר, עם הסברים קצרים וברורים בעברית.

הדרך שלנו היא לאפשר לכל לומד את הלמידה בקצב האישי שלו, בלי לחץ וללא לוחות זמנים קבועים מראש, וגם לתרגל כמה שירצה. זהו היתרון הגדול של הלמידה העצמית! הרעיון הוא לשפר בהדרגה את השליטה כמו במשחק, כמעט מבלי להרגיש שמדובר בלימוד.

מוכנים?

אז בואו נתחיל!

חלק ראשון

בשלב הזה, הכולל 20 שיעורים, נלמד כיצד להגות את כל הצלילים של השפה הספרדית יחד עם שילובי צלילים שכיחים באמצעות דוגמאות ברורות. אנו גם נלמדאותך מילים בודדות ומשפטים פשוטים לשימוש יומיומי.

חלק שני

בשלב הזה, הכולל 15 שיעורים, נעשה היכרות עם חלקי המשפט הבסיסיים, ונלמד כיצד להשתמש בפעלים, הצורות השונות של שמות העצם ושמות התואר ועוד נושאים רבים. אנו נעשיר גם את אוצר המילים שלנו ונתרגל את השימוש בשפה באמצעות תרגילים מהנים ואף משעשעים.

חלק שלישי

בשלב הזה, הכולל גם הוא 15 שיעורים, נרחיב ונשפר את השליטה שלנו בשפה. נוכל גם ללמוד ביטויים ומשפטים שימושיים לחיי היומיום. ובסוף תחכה לנו הפתעה נעימה.


אפליקציות למוצר זה

ספרדית מאסטר

AppStore https://itunes.apple.com/app/id91569 
APP2020 גרסת חינם לאייפון ואייפד + אפשרות שדרוג בחנות אפסטור
AppStore https://itunes.apple.com/app/id91651 
5IAP WW Sp גרסת חינם לאייפון + אפשרות שדרוג בחנות אפסטור הבינלאומית
AppStore https://itunes.apple.com/app/id91569 
7IAP ISR Sp גרסת חינם לאייפד + אפשרות שדרוג לדוברי עברית בחנות "ישראל" באפסטור